2019 02 17 turniej halowy 3501 | GALERIA | W niedzielę 17 lutego 2019 roku w hali sportowej Gimnazjum w Starym Zamościu odbył się XI Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stary Zamość. Udział wzięło 7 drużyn z terenu gminy: Beta Stary Zamość, Chomęciska Małe, Krasne, Krzesło Udrycze, Majdan Sitaniecki, Omega Stary Zamość i Podstary Zamość.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Zespoły które zajęły dwa pierwsze miejsca w grupach awansowały do półfinału. W meczu o III miejsce Beta Stary Zamość pokonała Krzesło Udrycze 4:0.

W finale Omega zwyciężyła Krasne 3:2 zdobywając Puchar Wójta Gminy.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Kacper Bojar z Krasnego. Tytuł króla strzelców wywalczył Patryk Sałamacha z Omega Stary Zamość 6 strzelonymi bramkami. Najlepszym bramkarzem został Piotr Smyk z drużyny Krzesło Udrycze.

Sędzią głównym turnieju był Andrzej Swacha.Puchary, dyplomy, medale, statuetki i upominki zawodnikom wręczył Wójt Gminy Stary Zamość Waldemar Raczyński.

Skład zwycięskiej drużyny: Jarosław Baran, Marcin Burcon, Karol Dywański, Krystian Olech, Jakub Pieczykolan, Hubert Sałamacha i Patryk Sałamacha.