mini 2015-02-227 turniej hal 8893

| GALERIA |

22 lutego 2015 roku w hali sportowej Gimnazjum w Starym Zamościu odbył się VII Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stary Zamość. Wzięło w nim udział 10 drużyn z miejscowości gminy Stary Zamość: Krasnego, Udrycz, Wierzby, Nowej Wsi, Chomęcisk Dużych, Podstarego Zamościa, Majdanu Sitanieckiego, Borowiny i dwie drużyny z Chomęcisk Małych. Drużyny podzielono na 3 grupy odpowiednio dwie grupy 3 zespołowe i jedna 4 zespołowa. W fazie grupowej rozegrano 12 meczów. Z grupy A awans wywalczyły zespoły z Krasnego i Udrycz, z grupy B drużyna z Wierzby, natomiast z grupy C pierwsza drużyna z Chomęcisk Małych.

W finale zwyciężyła drużyna Chomęcisk Małych I pokonując 1:0 drużynę z Wierzby. W meczu o III miejsce Krasne pokonało 2:0 drużynę z Udrycz.

Tradycyjnie wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały z rąk Wójta Stary Zamość Waldemara Raczyńskiego pamiątkowe dyplomy i piłki. Natomiast najlepsze trzy drużyny zostały uhonorowane medalami i pucharami. Statuetkę najlepszego zawodnika otrzymał Bartosz Nizioł z Krasnego, najlepszego strzelca z 6 strzelonymi bramkami Szymon Pecyna z Chomęcisk Małych, najlepszego bramkarza turnieju Adrian Luchowski z Udrycz.

Wszystkie mecze sędziował Andrzej Swacha.