mini turniej pw 2014-02-09 3904

| GALERIA |

9 lutego 2014 roku w hali sportowej Gimnazjum w Starym Zamościu 8 drużyn z miejscowości: Krasne, Majdan Sitaniecki, Podstary Zamość, Chomęciska Małe, Chomęciska Duże, Wierzba, Nowa Wieś i Udrycze, wzięło udział w IV Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stary Zamość. Drużyny podzielono na dwie grupy po 4 zespoły w każdej. W fazie grupowej rozegrano 12 meczów. Z grupy A awans do półfinału wywalczyły zespoły Krasnego i Podstarego Zamościa, natomiast z grupy B Nowa Wieś i Wierzba.

W finale zwyciężyła drużyna Nowej Wsi pokonując Krasne 3:0. W meczu o III miejsce Podstary Zamość pokonał Wierzbę 2:0. Drużyny, które zajęły trzy pierwsze miejsca otrzymały z rąk Wójta Gminy Stary Zamość Waldemara Raczyńskiego puchary, medale, dyplomy i piłki. Natomiast pozostałe drużyny dyplomy i piłki. Nagrodzono także statuetkami i dyplomami najlepszego bramkarza, którym został zawodnik z Krasnego Mateusz Bojar, najlepszego zawodnika w osobie Arkadiusza Rybaka z Podstarego Zamościa , oraz najlepszego strzelca, którym został strzelec 8 bramek zawodnik z Nowej Wsi Jarosław Goch.

Turniejowe mecze sędziowali Panowie Andrzej Swacha i Krzysztof Fidor.

Zwycięska drużyna z Nowej Wsi zagrała w składzie: Patryk Goch, Jarosław Goch, Grzegorz Goch, Leszek Podskarbi, Bartek Podskarbi, Karol Soboń i Paweł Sokoliński.