mini turniej 17-02-2013 9181

| GALERIA |

17 lutego 2013 roku w hali sportowej w Gimnazjum w Starym Zamościu po raz piąty został rozegrany Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stary Zamość.
W rozgrywkach wzięło udział 10 drużyn z miejscowości: Chomęciska Małe, Chomęciska Duże, Majdan Sitaniecki, Krasne, Stary Zamość, Wisłowiec, Kolonia Udrycze, OSP Udrycze, i dwie drużyny z Wierzby.
Najlepszą drużyną okazała się drużyna z Chomęcisk Małych, która w meczu finałowym zremisowała z drużyną z Wierzby I, pokonując ich dopiero w rzutach karnych 2:1. Skład zwycięskiej drużyny: Michał Janda, Szymon Pecyna, Mateusz Maziarczyk, Dawid Marcyniuk, Piotr Kukiełka, Mateusz Mazur, Sebastian Dużyński i Damian Kłoczek, Daniel Maziarczyk.
I tak na miejscu drugim znalazła się drużyna z Wierzby I, a na trzecim uplasowała się drużyna z Chomęcisk Dużych.
Z ośmioma bramkami na koncie Królem strzelców został Szymon Pecyna z Chomęcisk Małych. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Konrad Mędziak z Wierzby. Statuetkę  najlepszego bramkarza otrzymał Michał Janda z Chomęcisk Małych.
Wszystkie mecze sędziował Andrzej Swacha.
Zwycięzcy z rąk Wójta Gminy Stary Zamość Waldemara Raczyńskiego otrzymali dyplomy, puchary, medale i piłki.