mini_turniej_poz_2012-02-25_1078

| GALERIA |

Już po raz kolejny 6 marca 2012 roku w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Starym Zamościu odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej 2012 Eliminacje Gminne pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom".
W eliminacjach na szczeblu gminnym wzięli udział zwycięzcy eliminacji na poziomie szkolnym. Dziewięciu uczestników turnieju startowało w dwóch kategoriach wiekowych i mieli do rozwiązania test składający się z 20 pytań.
Na poziomie szkoły podstawowej I miejsce zajął Adrian Świrszcz ze Szkoły Podstawowej w Wierzbie zdobywając jako jedyny maksymalną ilość punktów.
II miejsce zajęła Patrycja Piątek  a III miejsce  Maja Mazurek, obie ze Szkoły Podstawowej w Krasnem.
W drugiej kategorii wiekowej I miejsce zajęła Łucja Walczak, II miejsce  Paulina Szymala, a
III miejsce Sylwia Złomańczuk wszystkie z Gimnazjum w Starym Zamościu.
Laureaci pierwszych miejsc wezmą  udział w turnieju na szczeblu powiatowym w Zamościu.
W imieniu Wójta Gminy Waldemara Raczyńskiego nagrody rzeczowe dla uczestników Turnieju wręczył Komendant Gminny Ochrony Pożarowej Stanisław Dusznik.