mini_turniej_2012-02-05_0978

| GALERIA |

W niedzielę 5 lutego 2012 roku po raz czwarty 9 drużyn z  terenu Gminy Stary Zamość zmagało się w hali sportowej Gimnazjum o Puchar Wójta Gminy.
W turnieju wzięły udział drużyny z następujących miejscowości: Chomęciska Duże, Chomęciska Małe, Krasne, Kolonia Udrycze, Nowa Wieś, Majdan Sitaniecki, Podstary Zamość, Wierzba i  Wisłowiec, które podzielono na trzy grupy.
W grupie A: Podstary Zamość  pokonał  2:1  Krasne, oraz przegrał 1:4 z Chomęciskami Dużymi, Chomęciska Duże pokonały 5:4 Krasne. Do finału z tej grupy awansowały Chomęciska Duże.
W grupie B: Chomęciska Małe zremisowały 0:0 z Nową Wsią, oraz  pokonały 7:0 Wisłowiec. Wisłowiec przegrał także z Nowa Wsią 1:7. Z grupy wyszła więc drużyna z Chomęcisk Małych.
W grupie C: Wierzba pokonała 4:2 Kolonię Udrycze i 2:0 Majdan Sitaniecki. Majdan Sitaniecki wygrał z Kolonią Udrycze 9:1. Do finału awansowała drużyna z miejscowości Wierzba.
W finale: Chomęciska Duże pokonały 5:0 Chomęciska Małe, a w drugim meczu przegrały z drużyną z Wierzby 0:1. Wierzba pokonała również Chomęciska Małe 1:0
Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco: I miejsce Wierzba w składzie: Przemysław Mazur, Jarosław Mazur, Sławomir Mazur, Roman Blonka, Ireneusz Bochniak, Tomasz Jaskulecki, Damian Piróg, Tomasz Mazurek, Konrad Mędziak i Grzegorz Pieczykolan.
II miejsce Chomęciska Duże i III miejsce Chomęciska Małe.
Wybrano także najlepszego zawodnika tegorocznego turnieju został nim Przemysław Mazur z Wierzby. Królem strzelców z dorobkiem 8 bramek został Przemysław Mazurek z Chomęcisk Dużych. Najlepszym bramkarzem okazał się Piotr Goździuk  także z Chomęcisk Dużych. Oprócz pucharów, medali i dyplomów wszystkie drużyny otrzymały piłki i drobne upominki od Wójta Gminy Waldemara Raczyńskiego.
Wszystkie mecze sędziował Andrzej Swacha.