mini_mecz26-06-11_8109

| GALERIA |

W niedzielę 26 czerwca 2011 roku odbył się ostatni mecz tej rundy.  OMEGA rozegrała mecz z klubem sportowym z Łaszczowa „KORONA". Nasi piłkarze pod kierunkiem trenera Waldemara Sękowskiego nie zawiedli swoich licznie zgromadzonych  kibiców.

Pokonali gości w pięknym stylu  6:1. Bramki strzelili: w 35 minucie meczu Bartosz Nizioł, W 37 i 56 minucie dwa celne strzały oddał Tomasz Goździuk. W 75 minucie gola strzelił Maciej Bojar, a w 83 Łukasz Mikulski. Następnie w 85 minucie meczu z karnego celny strzał oddał Marek Baranowski. Na zakończenie spotkania w 90 minucie  jeszcze jedna bramkę strzelił Michał Grula.

W podsumowaniu klasy okręgowej OMEGA  w tym sezonie rozegrała 30 meczów zdobywając 89 bramek, a tracąc 31 bramek. Ostateczna liczba punktów w tabeli wynosi 73 (przewaga do następnego klubu w tabeli wynosi 16 punktów).