pucharNa hali gimnazjum w Skierbieszowie 07.03.2010r. odbył się turniej pod nazwą III Mistrzostwa Powiatu Zamojskiego w Halowej Piłce Nożnej Samorządowców o Puchar Przewodniczącego Zamojsko-Roztoczańskiego Związku Gmin. Nasza drużyna pojechała w tym roku w składzie złożonym z radnych i pracowników urzędu gminy. Po losowaniu Stary Zamość trafił do grupy 2. Nasi najpierw zremisowali z Miastem Zamość 1:1, a później na własne życzenie przegrali 2:5 z Gminą Sitno, mimo że prowadzili 2:0. Oto tabela po fazie grupowej:

Miejsce Drużyna Punkty Bramki
1 Gmina Sitno 6 9-4
2 Miasto Zamość 1 3-5
3 Gmina Stary Zamość 1 3-6

Niestety Stary Zamość w takim układzie grał tylko o 5 miejsce. Nasza ekipa pokonała pewnie 3-0 Gminę Miączyn. W meczu o 3 miejsce Miasto Zamość wysoko bo aż 6:1 pokonało Gminę Zamość. Natomiast w finale Sitno nie dało szans gospodarzom, rozgromiło Skierbieszów 5:0 i zajęło 1 miejsce w turnieju. Zatem wszystkie drużyny z naszej grupy wygrały swoje mecze o poszczególne miejsca. Wszystkie drużyny otrzymały okazałe Puchary i dyplomy, najlepszych zawodników drużyn "puszczono z torbami", a wszystkim zawodnikom wręczono kalendarze z widokami Gminy Skierbieszów. Ekipy z pierwszej trójki zostały dodatkowo uhonorowane pamiątkowymi medalami. Nagroda dla króla strzelców trafiła do Gminy Sitno, dla najlepszego bramkarza do Gminy Zamość a dla najlepszego zawodnika do Skierbieszowa. Szkoda, że naszej reprezentacji nie udało się osiągnąć lepszego wyniku. Grali w trudnej grupie a podług gry należało im się miejsce na podium. Następne zawody za rok, tym razem w Żdanowie. Stary Zamość grał w składzie: Wiesław Biały, Robert Biały, Jan Rybak, Jarosław Szczepanowski, Henryk Zygmunt, Marek Janda, Krzysztof Goch, Mariusz Turek, Jacek Bieganowski, Andrzej Piróg, Andrzej Krzyszczuk.