2018 02 07 turniej 6847 | GALERIA | W niedzielę 4 lutego 2018 roku w hali sportowej gimnazjum w Starym Zamościu odbył się

X Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stary Zamość.

Zgłosiło się do niego sześć drużyn z miejscowości: Krasne, Podstary Zamość, Nowej Wsi, oraz Omega Stary Zamość, Majdan Reforma i Krzesło Udrycze. Zostały one podzielone na dwie grupy z których dwie najlepsze drużyny awansowały do rozgrywek półfinałowych.

W półfinale zagrali: Podstary Zamość z Majdanem Reforma (1:4)i Krasne z Omega Stary Zamość (5:0) W meczu o trzecie miejsce Podstary Zamość pokonał Omega Stary Zamość 4:2, a w finale Krasne pokonało Majdan Reforma 3:2.

Królem strzelców turnieju z siedmioma bramkami został zawodnik Majdanu Reformy Patryk Kowalski. Najlepszym zawodnikiem został zawodnik z Krasnego Maciej Bojar, a najlepszym bramkarzem zawodnik z Podstarego Zamościa Mateusz Magdziak.

Zwycięscy otrzymali z rąk Wójta Gminy Waldemara Raczyńskiego puchary, pamiątkowe dyplomy, medale, statuetki oraz piłki.

Mecze sędziował Mariusz Szczurek.

Skład zwycięskiej drużyny: Kacper Bojar, Maciej Bojar, Wojciech Kiszka, Mateusz Kiszka, Patryk Kieller, Szymon Dyrkacz i Bartosz Nizioł.