lzs osir 2019 06 11 20190611 144654 | GALERIA | W dniu 11.06 na obiektach sportowych OSiR w Zamościu odbyły się finały wojewódzkie LZS Piłkarskiej Kady Czeka Chłopców. W zawodach uczestniczyło 6 drużyn podzielonych na dwie grupy. W rozgrywkach grupowych chłopcy ze Starego Zamościa pokonali Krasnobród 3:1 oraz drużynę z  Wojciechowa 3:0. W półfinale zmierzyli się z zawodnikami MOSiR Lubartów pokonując ich 2:0. W finale po zaciętym spotkaniu pokonali Unię Białopole 2:1 zdobywając tytuł mistrza województwa lubelskiego. Dodatkowo drużyna ze Starego Zamościa będzie reprezentować województwo lubelskie na zawodach ogólnopolskich które odbędą się w dniach 14-18 lipca w Zamościu. Królem strzelców turnieju został Goch Sebastian
Wyniki :
Stary Zamość - Krasnobród 3:1
Stary Zamość - Wojciechów 3:0
Stary Zamość - Lubartów 2:0
Stary Zamość - Białopole 2:1

Stary Zamość: Kłapouchy, Dyrkacz, Smyk, Kwaśniuk, Kuniec, Janda, Olech, Goch, Krukowski,Bożek,Kłoczek,Chrzan, Kowalczyk,Stadnik, Kulas, Karpowicz opiekun: Tchórz Przemysław

Aleksandra Maziarczyk   Klaudia Dudek druzynowka   Bochniak Wojciech

Puchar Polski Juniorek i Juniorów oraz Puchar Polski Seniorek i Seniorów w Zamościu za nami. W turnieju brali udział zawodnicy, mieszkańcy Gminy Stary Zamość:

Gratuluje wyników

20180603 154118 | GALERIA | W dniach 02 - 03 czerwca 2018 r. w Białymstoku odbyły się X Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów Koluchstyl. W klasyfikacji drużynowej juniorów Uczniowski Klub Sportowy Orzeł Stary Zamość zajął pierwsze miejsce w kraju. Medale dla klubu zdobyli:
- Klaudia Solan II miejsce
- Maciej Antończak III miejsce
- Wojciech Bochniak I miejsce
W Mistrzostwach Polski Seniorów Klaudia Solan wywalczyła brązowy medal a Wojciech Bochniak srebrny.
Srebrny medal Wojtka daje mu wstępną kwalifikację na Mistrzostwa Świata Seniorów Koluchstyl, które odbędą się w 2019 roku w Mongolii.
Trener Sławomir Dudek

2018 03 20 wicemistrz wl chl 141854 | GALERIA | W dniu 20.03.2018 w Kocku odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w piłce nożnej "Mała Piłkarska Kadra Czeka Chłopców". W turnieju uczestniczyło 14 drużyn podzielone na 3 grupy. Zwycięzcy grup spotkali się w rundzie finałowej rozgrywając mecze każdy z każdym.  Szkoła Podstawowa w Wierzbie trafiła do grupy B gdzie rywalizowała z drużynami z Nieledwi, Tomaszowa Lubelskiego,  Wierzbicy oraz  Woli Sernickiej.