lzs osir 2019 06 11 20190611 144654 | GALERIA | W dniu 11.06 na obiektach sportowych OSiR w Zamościu odbyły się finały wojewódzkie LZS Piłkarskiej Kady Czeka Chłopców. W zawodach uczestniczyło 6 drużyn podzielonych na dwie grupy. W rozgrywkach grupowych chłopcy ze Starego Zamościa pokonali Krasnobród 3:1 oraz drużynę z  Wojciechowa 3:0. W półfinale zmierzyli się z zawodnikami MOSiR Lubartów pokonując ich 2:0. W finale po zaciętym spotkaniu pokonali Unię Białopole 2:1 zdobywając tytuł mistrza województwa lubelskiego. Dodatkowo drużyna ze Starego Zamościa będzie reprezentować województwo lubelskie na zawodach ogólnopolskich które odbędą się w dniach 14-18 lipca w Zamościu. Królem strzelców turnieju został Goch Sebastian